Роботи з демонтажу «храму-МАФу» УПЦ МП у Києві триватимуть ще наступного тижня

Роботи з демонтажу «храму-МАФу» УПЦ МП у Києві триватимуть ще наступного тижня Ексклюзив 17.05.2024 12:16 Укрінформ Наступного тижня вийматимуть фундаментну плиту, що залишилася від знесеної вночі каплички-МАФу, яку громада УПЦ МП самочинно спорудила біля Національного музею історії України.

Про це повідомила завідувачка філії «Скарбниця Національного музею історії України», адвокатка Наталія Панченко в коментарі кореспонденту Укрінформу.

«Там залишилася ще фундаментна плита, яку вийматимуть на початку наступного тижня. Це гучна частина робіт, на що у нічний час не пішли», – розповіла вона.

Панченко зазначила, що основним завданням є «усунення перешкод у користуванні ділянкою та приведення ділянки у попередній стан».

Як повідомляв Укрінформ, у Києві вночі знесли «храм-МАФ» УПЦ МП у буферній зоні ЮНЕСКО, біля Національного музею історії України. Цю будівлю, що складалася з трьох кіосків по 20 кв. м, всупереч законодавству самочинно звела релігійна громада УПЦ МП на території Національного музею історії України в буферній зоні об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські будівлі, Києво-Печерська Лавра».

Зведення споруди відбулося з порушенням законодавства, без археологічного обстеження та дозволу Інституту археології НАНУ, а також без дозволів Міністерства культури та інформаційної політики.

Музей УПЦ МП Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь