Репер Баста в образі Богдана Титомира в новому кліпі «Мої розбиті мрії»

37-річний репер Баста (Василь Вакуленко) випустив кліп на пісню «Мої розбиті мрії» зі свого п'ятого альбому. Музикант часто знімає відео в стилі короткометражних фільмів, і новий ролик не став винятком, передає Ukr.Media.

Баста постав в образі зірки 90-х Богдана Титомира. Також він з'явився в ролі камео, виконуючи свою нову пісню в ефірі шоу «Вечірній Ургант». Сюжет кліпу розповідає дві історії, одна з яких відбувається в 1996 році, інша — в наш час.

Актор Олексій Серебряков зіграв суворого батька, який незадоволений поведінкою дочки і її бойфренда. У той же час він згадує, як багато років тому мчав на зустріч до коханої дівчини — майбутньої дружини.

У кліпі взяли участь «Міс Росія 2015» Софія Нікітчук, Поліна і Юлія Ауг, а також Данила Антипин і Андрій Дементьєв.

Баста розповів, що саме Богдан Титомир допоміг йому стати популярним: «Ми з хлопцями записали кілька демок, один з дисків в Краснодарі потрапив в руки Титомиру. Він знайшов нас в Ростові і сказав: „Продай пісні“. Я відповів, що пісні не продаю, і він пропав. А потім з'явився: давайте, каже, їдемо в Москву. Ми зібралися і поїхали. Це в 2004 році було».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь