Народні прикмети на робочому місці

Дотримуйтесь прикмети на роботі, і кар'єрні успіхи не змусять себе довго чекати. Нижче ви знайдете старовинні і сучасні забобони про кар'єру і робоче приладдя, інформує Ukr.Media.

Народна мудрість про кар'єру

Влаштувалися на гарне місце? Не хваліться цим, а то втратите роботу. Висловлювати захоплення можна лише найближчим людям — батькам, дружинам, дітям, хто буде по-справжньому радий вашій вдачі і не стане заздрити. Замовити візитки в перший же день — до звільнення.

Свербить правий лікоть в будній день — до проблем у спілкуванні з колегами. Приливає кров до лиця в четвер — знайдете нову роботу або отримаєте підвищення. Не можна дарувати колегам годинник, якщо не бажаєте їм звільнення або швидкої смерті. Придивіться до співробітників на обідній перерві. Хто швидко їсть, любить працювати і швидко справляється зі справами. Повільний їдець ледачий.

На стілець звільненого співробітника не сідають, щоб не отримати його проблеми. Сісти на місце колеги, яка пішла в декрет — до швидкої вагітності. Не сідають на місця колег, щоб не підсидіти їх. Якщо звільнена колега залишила парасольку, чіпати її не можна. За допомогою папірця потрібно винести до сміттєвих баків, або повідомити власника. Прикмети звільненої дівчини — весілля протягом пів року.

Співробітник офісу, який з'їздив на виробництво і це не входило в його обов'язки, піде на іншу посаду або звільниться.

Не сваріть комп'ютер, він може помститися. Тримайте двері кабінету закритими і рідше ходіть в протилежний кінець офісу, щоб не отримати більше доручень. Якщо відразу не виходить справитися з завданням, краще відмовитися від нього — менше негативних наслідків.

Не вибирайте настільний календар з оголеними моделями. Якщо одна з дванадцяти буде розміщена задом до глядача, місяць виявиться невдалим. Тим, хто не може зосередитися на професійних завданнях із-за шуму, рекомендується тримати сансевієрію на робочому місці. Ця рослина швидко розбереться з тими, хто відволікає від роботи. Азалія надає впевненість і вчить відповідальності.

Повір'я під час поїздки на роботу

Дорога на роботу може передбачити, яким буде день. Перейшла дорогу чорна кішка — в кращому випадку чекайте неприємної розмови з начальником. У гіршому — можна і робочого місця позбутися.

Легка дорога — до продуктивного дня без особливих проблем. Труднощі в дорозі — попередження ангела-хранителя про серйозні неприємності. Можливо, краще взяти відпустку на день. Перед виходом можна постояти на табуреті, щоб поважали колеги та начальство.

По дорозі можна видивлятися дорогі іномарки. Чим більше нарахуєте, тим більше прибутку принесе робочий день. Знайти підкову — до значного злету по кар'єрних сходах. Не озирайтесь в дорозі в бік будинку, день швидше пройде, і особливих труднощів не буде.

Прикмети про зарплату

Щоб отримати надбавку, треба потриматися за стіл начальника або посидіти в його кріслі. З рук зарплату не беруть, тільки зі столу або будь-якої іншої поверхні. Будь-яке грошове надходження повинне переночувати хоча б одну ніч у будинку.

Перша заробітна плата — часткове виключення. У більшості компаній заведено купувати торт або інше частування для колег. Перша зароблена монетка — грошовий талісман. Зберігайте її в гаманці, буде притягувати гроші.

Ранком у старовину десяту частину віддавали до церкви або роздавали милостиню. Так звану десятину дотримуються сучасні чаклуни і маги, це один з їхніх секретів багатства. Можна витратити десяту частину доходу на будь-яку благодійність, лише б вона була віддана без жалю.

Після пожертвування обов'язково потрібно купити щось для себе. Чим більше витратите, тим більше прибутку повернеться назад. Вибирайте одяг, речі для дому, можна купувати подарунки для членів сім'ї, радувати їх частуваннями або походом в ресторан. Торт для родини — хороша прикмета, до солодкого життя.

Розбити чашку, тарілку на роботі

Погана прикмета — мити чашку на роботі, до неприємностей, забирайте додому і мийте там. Можна домовитися з забобонною колегою і мити чашки один одного — прикмета до звільнення буде нейтралізована.

Лопнула чашка (без падіння) з окропом — до звільнення або іншої великої неприємності, пов'язаної з роботою. Розбитий посуд зазвичай віщує щастя. Чим більше осколків, тим більше небажаних подій. Але якщо розбита чашка на роботі, можна чекати серйозних проблем. Нейтралізувати марновірство можна, якщо знищити всі сліди події — осколки і плями кави.

Розбили чужу чашку — до сварки з її власником. Особливо, якщо в ній була рідина. Тріснула, але не розбилася — до погіршення відносин з колегами. Впустити гарячу чашку — варто прислухатися до думки інших. Нещодавно ви отримали пораду, наслідуйте її.

Якщо посуд б'ється постійно, доведеться звернути на це увагу. Повір'я кажуть, що чашки натякають на величезну кількість заздрісників серед колег. Тарілки вказують на невдоволення начальства, про яке ви можете поки не знати. Регулярно з'являються тріщини та сколи — хтось намагається домогтися вашого звільнення і зайняти посаду.

Робочі дні та вихідні — народні забобони

У церковні свята не можна працювати. Дотримуватися цієї прикмети в сучасних реаліях цілком реально. Перенесіть підписання договорів або початок нового проєкту на інший день. Займайтеся рутинними справами, які неможливо перенести на інший час.

Не можна призначати важливу справу на 13 число, результат дій не порадує. Але є люди, яким особливо щастить в цю дату. Для деяких 13 — щасливе число.

Четвер — найгірший день для продажів, але його перша половина — найкращий час для прохання про підвищення зарплати. Якщо п'ятниця проходить без суєти, за кілька хвилин до закінчення робочого дня з'явиться термінове завдання, доведеться затриматися на роботі. Кінець літа — період звільнень топ-менеджерів.

Влаштовуватися на нову посаду у високосний рік — довго на ній не протримаєтеся. Буває і навпаки, до швидкого підйому кар'єрними сходами, переведення в більш престижний відділ або велике місто. Незважаючи на ймовірність позитивної ознаки, нову роботу у високосний рік не шукають.

Судячи за статистикою, більша частина офісних працівників дотримується забобонів на робочому місці. Вище зібрані загальновідомі повір'я, але на кожному підприємстві є і складені конкретним колективом. Дотримуючись їх, можна швидко домогтися підвищення, хорошої зарплати та уникнути неприємностей на робочому місці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь