“Моя порада: тікайте”: Історія відносин Кейт Бекінсейл, актриси що “притягує” хлопців молодших за себе

Можна по-різному ставитися до актриси, проте той факт, що вона гарна жінка, незаперечний, інформує Ukr.Media.

У 2021 році в інтерв'ю Кейт Бекінсейл так відповіла на запитання про своє особисте життя: «Я маю дуже слабке уявлення про те, як відбуваються побачення. Я зазвичай просто перетинаюсь із чоловіком десь, наприклад, на роботі, а потім або виходжу за нього заміж, або вагітнію».

Тут вочевидь не обійшлося без кокетства. 50-річна актриса фактично описала лише два своїх романи, завбачливо не згадавши ще кілька менш тривалих, але не менш яскравих і дуже інтенсивно обговорюваних у пресі.

1994 року на той момент 20-річна Бекінсейл познайомилася, і саме на роботі, з 25-річним Майклом Шином. Обидва були зайняті у постановці чеховської «Чайки», і на гастролях усе закрутилося. Через чотири роки два британські актори стали батьками доньки Лілі Мо.

«Лише коли ми познайомилися, у моєму житті все стало на свої місця, — казала Кейт. — Він оберігає тих, хто йому дорогий, і я рада бути серед цих людей».

Як не дивно, дбайливий Шин одружитися з матір'ю своєї дитини не ризикнув, і через 8 з половиною років пара розлучилася, завершивши свою історію на знімальному майданчику фільму «Інший світ», де вдруге поспіль "на роботі" Бекінсейл зустріла кохання в особі режисера Олена Уайзмана.

Спілка музи та творця, юридично оформлена у 2004 році, протрималася 12 років. Однак у 2015 році Уайзман подав на розлучення, і пара роз'їхалася. Недоброзичливці не могли сказати нічого поганого про цей шлюб — у ньому не було ані скандалів, ані спірних моментів.

Судячи з усього, чинно-розмірене життя в шлюбі настільки набридло Бекінсейл, що після розлучення в її житті почався зовсім інший період безшабашної молодості, сміху і прилюдних поцілунків.

У червні 2017 року Кейт була ще формально не розлучена, хоч і не жила вже два роки з Уайзманом. Тим дивовижнішим виглядала сцена, яку встигли сфотографувати папараці Лос-Анджелеса: біля входу до модного ресторану 43-річна актриса пристрасно цілувалася з 21-річним на той момент стендап-коміком Меттом Райфом.

Роман тривав близько року, і якщо Бекінсейл його не коментувала, то Райф не стримався. У розмові з репортером у 2019-му він назвав ці відносини «складними, з безліччю злетів та падінь». Також він зізнався, що нізащо в житті не став би відновлювати цей зв'язок, а коли йому запропонували звернутися до інших хлопців, захоплених актрисою, сказав таке: «Моя порада: тікайте».

Кейт же вочевидь увійшла у спілкування з веселунами і після Райфа почала зустрічатися зі співвітчизником, зіркою комедійного жанру Джеком Уайтхоллом.

Їй тоді було 44, йому 29 років. І знову несмішно було тільки красеню, який протримався менше року і жодних коментарів потім не давав, але відразу зникав, як тільки його починали розпитувати про колишню кохану.

«Він має бути веселим. Мені подобаються веселі чоловіки», — так Бекінсейл у 2019 році відповіла на прохання описати свого ідеального чоловіка.

Черговим бойфрендом Кейт став не хто інший, як Піт Девідсон, той ще гуморист рівно на 20 років молодший за 45-річну на той час зірку. І знову свій роман Бекінсейл презентувала в характерній манері — пара обіймалася на хокейному матчі в Нью-Йорку на очах здивованої публіки.

Хлопець, чиє ім'я пізніше прогримить у зв'язку з 9-місячним романом з Кім Кардаш'ян, чимало розповідав у пресі та популярному вечірньому гумористичному шоу Saturday Night Life, в якому працював, про стосунки з Бекінсейл. Ім'я її він не називав, але всім і так було зрозуміло.

«Люди збожеволіли на нашій різниці у віці, — говорив Піт. — Але нам байдуже. Вона одна із найсмішніших жінок, яких я зустрічав».

До того моменту про Бекінсейл вже жартували, що в неї по новому юному коміку на кожен новий рік. Однак у 2020 році актриса всіх здивувала, коли на початку карантину поселила у себе вдома в Лос-Анджелесі 22-річного канадського репера Гуді Грейса.

Не найвеселішого на вигляд хлопця, Бекінсейл називала своїм «ідеальним карантинним бойфрендом». Гаряча стадія пандемії завершилася пізніше, ніж зв'язок партнерів із 24-річною різницею у віці.

Відтоді Кейт Бекінсейл, незважаючи на небажання ховати своє щастя та коханих від сторонніх очей, більше не була ні з ким помічена. Але чи це означає, що вона ні з ким не зустрічається і не сміється? Велике питання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь