Лідер The ВЙО Кувалдін вибачився за ганебну поведінку на нацвідборі на “Євробачення-2018”

Фронтмен гурту The ВЙО, який брав участь у першому півфіналі нацвідбору на "Євробачення-2018", Мирослав Кувалдін прокоментував свої вигуки під час прямого ефіру шоу, передає Ukr.Media.

На сторінці у Facebook виконавець написав пост, у якому вибачився за свою ганебну поведінку. Він зауважив, що нікого не хотів образити.

"Друзі, дуже переживаю та хочу вибачитись за свою ганебну реакцію на національному відборі "Євробачення". Вона ніяк не стосувалася ані суддівства (в журі сидять справжні професіонали своєї справи), ані конкурсантів (склад учасників був дуже сильний і різноплановий – всі молодці). Джамала, Євген Філатов, Костянтин Дмитрієв, Сергій Притула – пробачте, нічого особистого (думав це буде весело, а вийшло, що нахамив)", – почав Кувалдін.

Артист зауважив, що місія його гурту The ВЙО на конкурсі була нести позитивні емоції. Однак особисто Мирослав був не готовий до низької оцінки його колективу на нацвідборі, тож не стримав емоцій.

"Особисто я виявився не готовим до низької оцінки нашого колективу. Це мої особисті проблеми. Сьогодні ж піду до психолога обговорити це все. І ще раз вибачте. Глядачам і слухачам дякую за підтримку! Життя триває! Бажаю усім хорошого шоу і нехай переможуть найкращі!" – підсумував співак.

Нагадаємо, що під час оголошення суддями балів учасникам першого півфіналу нацвідбору на "Євробачення-2018", Мирослав Кувалдін не стримався і почав голосно щось вигукувати.

Зокрема, Кувалдіна зачепили слова одного з суддів Євгена Філатова щодо учасника нацвідбору CONSTANTINE. Філатов сказав, що в пісні CONSTANTINE дуже добрий приспів, який запам'ятовується. Кувалдін попросив суддю наспівати цей приспів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь