ДТП з Олею Цибульською: хто винен і як зірка відреагувала

На щастя, ніхто не постраждав, інформує Ukr.Media.

Вона сама розповіла про це в інста-блозі, опублікувавши знімок із пошкодженим автомобілем і пожартувавши: «Якась брудна машина. Час її помити». Згодом вона поділилася подробицями про ДТП, позуючи біля поліцейської машини. Виявилося, що її автомобіль зіткнувся з металевим паркувальним бар'єром. На щастя обійшлося без постраждалих.

«Вина я, бо наїхала на цей металевий бар'єр. Це вже вдруге, коли я через висоту машини не помічаю цей паркувальний бар'єр», — пояснила Оля.

Співачка також закликала оточуючих проявляти більше уваги та допомагати іншим. Вона зазначила, що інцидент міг би не статися, якби перехожі вчасно попередили її.

«Була ситуація, коли прибиральниця спостерігала за мною з вікна, потім вийшла і сказала: «Я дивилася, цікаво, чи ви наїдете». Чоловік, що стояв на сходах і бачив, що я їду прямо на цей бар'єр, навіть не гукнув мені і не махнув рукою. Звісно, відповідальність моя, але чому так важко попередити? Давайте допомагати один одному, особливо в ці складні часи», — закликала вона.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь