Чому розлучення – це добре

Припустимо, ти повернулася з похорону любові, умовно – після розлучення. Зняла умовну чорну вуаль, повісила в шафу акуратне чорне плаття, зварила собі міцної чорної кави, сіла за стіл і задумалась: а далі що? А що далі? Далі дістань високий худенький келих, відкрий пляшку ігристого вина і наповни свій келих доверху. Прийшов час святкувати. Що тут святкувати, здивовано запитаєш ти. Повернення до себе, звичайно ж. Адже це неодмінно варто відсвяткувати, інформує Ukr.Media.

Розлучення – це добре

У будь-якому випадку розлучення – це добре. Плювати, хто був ініціатором розлучення. Чи це ти, втомлена прикидатися, що любов ще жевріє, змушувати себе проявляти пристрасть і придурюватися, що з цією людиною тобі все так само цікаво. Чи це твій чоловік, який раптом, одного разу прокинувшись вранці, зважився на відверту розмову. Ти-то, звичайно, давно про все здогадувалася (не маленька дівчинка, правда?), і ці часті відрядження тебе вже не дивували, і нічні повідомлення, після яких він схоплювався й біг у ванну кімнату, щоб, зачинившись там, шиплячим голосом, комусь щось обіцяти, підтримувати і освідчуватися. Не тобі признаватися, чужій жінці, сховавшись у темному кутку, а потім обманюючи, граючи роль і підтримуючи цю ілюзію шлюбу, яка нікому не потрібна.

Чи згодна ти і далі жити в цьому приниженні? Дозволяти принижуватися йому, принижуватися самій? Адже все вже пройшло, навіщо робити штучне дихання мертвого пацієнта? Гей, но, лікар, пацієнт вже помер, везіть його до моргу. А потім влаштовуйте гідні похорони, до речі, можеш одягтися в чорне, чорт з ним. Але в честь і в ім'я цієї любові, про яку ти згадуєш з ніжністю, потрібно влаштувати їй гідні похорони. Треба попрощатися з нею спокійно. Не істерити, не шантажувати, не падати на її труну, благаючи дати ще один шанс. Якщо хоча б одна людина з пари вирішила, що кохання більше немає, другий шанс не допоможе. Потрібно це прийняти і змиритися із цим.

Нас виховали, що розлучення – це жіноча смерть. І ми навіть не думали, що це може бути початком

Розлучення – це в будь-якому випадку добре. Хто б не був його ініціатором, але це рішення звільнить тебе. Розлучення – це рішучий поворот, після якого завжди (!) починається інше життя. Можеш вважати це навіть благословенною нагодою, вона випадає не кожному. Дуже багато хто так і не зважуються на цей крок і, як і раніше живуть, обманюючи себе. Думаєш, це те життя, про яке варто мріяти? Думаєш, варто її продовжувати і триматися за неї мертвою хваткою?

У всьому знову-таки винне виховання. Нам, дівчатам, ще в ніжному юному віці дали установку, що розлучення – це жіноча смерть. Кому ти будеш потрібна розведеною? Тим більше з дітьми? Ні-ні-ні, у жодному разі не можна цього допускати. Не можна руйнувати сім'ю! Ти зрозуміла? З такими побажаннями ми і живемо. І тому думаємо, що розлучення – це неодмінно жіноча смерть. Що родина, яка б вона не була, – це святе. Що не можна руйнувати сім'ю. Навіть якщо вона сама себе давно зруйнувала і розвалилася зсередини, як гнилий зуб, ти все одно будеш страждати від почуття провини. Бо установки, отримані ще в ніжному віці, нікуди не поділися: чоловік – це одна людина назавжди! Іншого бути не може. Так може! Тисячу разів може!

Роби і пробуй те, що хочеш саме ти

Чому розлучення – це корисно? Тому що в тебе нарешті з'явиться час для себе і на себе. Окей, ти поплачеш пару днів, а, може, порадієш несамовито стільки ж днів. Неодмінно нап'єшся і нарешті-то збереш подруг. А потім настане час якого тобі завжди не вистачало – ти подумаєш про себе.

Дізнаєшся нарешті-те, що любиш ти, а не той чоловік, який ділить з тобою ліжко. Зрозумієш, що ти з себе уявляєш. Саме ти, без тилу і без оглядки на когось. Ще розлучення – це дуже часто стусан, який наближає тебе до того, що давно намічено. Наприклад, ти давно хотіла спробувати написати розповідь, ти, наприклад, давно хотіла стати письменником. Але чоловік постійно сміявся над твоїм бажанням. А тепер, все – ні перед ким виправдовуватись і звітувати. Роби і пробуй те, що хочеш саме ти!

І неправда, що розлучення – це жіноча смерть. Ну, що за дурниці? Чоловіки не уникають розлучених з однієї вагомої причини – розлучені жінки не хочуть нестримно заміж. Вони вже там побували, тому не будуть після кожних відносин канючити: коли вже, коли ми обміняємося кільцями? Розлучена жінка вже точно знає, чого хоче, і що може не хотіти чоловік – думаєш, для них, чоловіків, це неважливо? Ага, звичайно! Розлучена жінка не літає в хмарах, вона не буде вимагати від чоловіка нереального, і, швидше за все, взагалі нічого не буде вимагати. У розлученої жінки є внутрішня сила – вона знайшла себе і прийшла до себе. Думаєш, чоловіки не відчувають цю силу? Думаєш, їм нецікаво з сильною жінкою, з рівним партнером?

Якщо все вище сказане не переконало тебе в корисності розлучення, ти як раз переживаєш його і впевнена, що все пропало і тебе, колишню, більше не повернути, сядь і подумай, що зараз у тебе є можливість почати нове життя. Уяви, що ти відкотилася в минуле, наче тільки-тільки закінчила школу, відгуляла випускний, зустріла світанок, стала над озером, спостерігаєш сонце і думаєш: а що далі? Ось така зараз у тебе ситуація. Подумки відтворити той настрій, коли ти думала: цікаво, а що мене чекає попереду? Ти ж тоді не сумно і безвихідно про це думала, правда? Наповненою внутрішньою радістю тобі не терпілося якнайшвидше відкрити двері в новий світ. Адже так само було, правда? Подумай, що зараз ти стоїш перед дверима в нове життя. І тебе нинішню, з тією випускницею школи, об'єднує одне – за цими дверима нові знайомства, пізнання себе і зростання.

Якщо взяти розлучення за подаровану можливість дізнатися щось нове, то можна погодитися, що розлучення – це добре. Навіть незважаючи на те, хто був його ініціатором. Але для тебе в будь-якому випадку, це добре. Ласкаво просимо в нове життя, дівчинко.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь