Британський художник планує продати підписаний портрет Черчилля за понад мільйон фунтів

Британський художник планує продати підписаний портрет Черчилля за понад мільйон фунтів Фото 06.05.2024 13:54 Укрінформ 90-річний британський художник Пол Тревілліон планує продати на аукціоні підписаний портрет колишнього прем’єр-міністра країни Вінстона Черчилля.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

Сам портрет був створений артистом у 1955 році пером і чорнилом. Черчилль поставив пізніше свій підпис на надісланій йому роботі художника.

Тревілліон вирішив виставити портрет на аукціон, щоб відзначити 80-ту річницю дня висадки військ у Нормандії у червні та 150-ту річницю народження Черчилля в листопаді.

Він сподівається, що за портрет заплатять понад 1 мільйон фунтів стерлінгів – суму, на яку картину було застраховано, коли її виставили в 2017 році в Національному музеї футболу в Манчестері.

Сам Тревілліон ніколи не вішав портрет Черчилля у власному домі.

Частина коштів піде на благодійність.

Раніше Тревілліон, зокрема, вже малював портрети таких відомих у світі спортсменів, як футболіст Пеле, боксер Мухаммед Алі, баскетболіст Майкл Джордан і гольфіст Тайгер Вудс.

Тревілліон планує звернутися до аукціонного дому Christie’s по допомогу в продажу свого портрета Черчилля.

Як повідомляв Укрінформ, аукціонний дім Sotheby`s виставляє на продаж інший портрет колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Вінстона Черчилля.

Фото: VanessaChampion.co.uk

Аукціон Британія Christie’s Портрет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь