Заступника міністра агрополітики взяли під варту

Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід підозрюваному заступнику міністра аграрної політики Маркіяну Дмитрасевичу. Його відправили під варту до 7 липня включно із альтернативною заставою у 20 млн 276 тис грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі Центр протидії корупції.

У разі внесення застави Дмитрасевич повинен буде дотримуватися низки обов’язків, зокрема утриматися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними, здати закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Нагадаємо, що Дмитрасевичу повідомили про підозру у справі про ймовірне заволодіння землі на 291 млн грн та спробі заволодіння землі на 190 млн грн. За версією слідства, до ймовірної схеми Дмитрасевича залучив теперішній міністр аграрної політики Микола Сольський.

Читайте також: Земельні схеми: в чому підозрюють міністра агрополітики.

Прокурор вказувала, що Дмитрасевич готував проєкти судових рішень, за якими встановлювалася відсутність права постійного користування земельними ділянками у держпідриємств “Іскри” і “Надії”. Дмитрасевич нібито також надсилав Сольському довідки по конкретним судовим справам, в яких був окремий розділ з назвою “прохання”. Наприклад, відкласти розгляд, зупинити провадження, відмовити у позові повністю тощо. Схожі довідки із проханнями стосувалися також проведення експертиз в експертних установах. 

Також Сольський і Дмитрасевич нібито узгоджували подання технічного позову, щоб зупинити розгляд справи за позовом “Іскри” та “Надії”.

У слідства також є докази про те, що схожі схеми із землею могли відбуватися й в інших областях, зокрема Рівненській, Одеській, Кіровоградській, Чернігівській та Закарпатській.

Нагадаємо, що Верховна Рада України вчора проголосувала за звільнення Миколи Сольського з посади міністра агрополітики.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь