Виробники змушені знижувати відпускні ціни на тепличні огірки

Тепличний огірок в Україні продовжує стрімко дешевшати. Ситуацію, що склалася, ключові гравці ринку пояснюють сезонним збільшенням пропозиції огірка на ринку. При цьому темпи реалізації цієї продукції досить невисокі. Місцеві оптові компанії та роздрібні мережі закуповують огірок винятково для поточних продажів, враховуючи досить невеликий термін реалізації цієї продукції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

У результаті, сьогодні українські тепличні комбінати пропонують огірок по 55-100 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Настільки різко знижувати відпускні ціни виробники змушені через збільшення пропозиції цієї продукції на ринку на тлі доволі стриманого попиту в цьому сегменті. Так, за словами виробників, встановлення теплої погоди в Україні помітно прискорило дозрівання огірка в місцевих тепличних комбінатах. Крім того, тиск на ринок посилився через збільшення пропозиції огірка з плівкових теплиць.

Варто також додати, що огірок у тепличних комбінатах України сьогодні вже пропонується в середньому на 10% дешевше, ніж на початку травня попереднього року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь