Що посадити на дачі, щоб поменше доглядати за городом

Для багатьох дача цього літа все ще залишається єдиною альтернативою пляжного відпочинку в тому разі, якщо море виявиться недоступним. З одного боку, доглянута дача радує погляд і вітамінами, з іншого — вимагає багато сил і часу для підтримання порядку. Відносно невибагливі рослини, які допоможуть знайти золоту середину між відпочинком і роботою на своїй ділянці — в нашій статті, інформує Ukr.Media.

Найпопулярніші овочі — огірки і помідори — вимагають постійного догляду та уваги. А розслабленим дачникам набагато краще підійдуть редис, кабачки, баклажани, морква, капуста і навіть гарбуз. Наприклад, гарбузам і кабачкам не потрібен частий полив, досить одного разу на тиждень, навіть без прополки можна обійтися. З розсадою капусти доведеться повозитися тільки спочатку, причому робити великі інтервали між посадкою не варто. Навпаки, тінь від листя тісного ряду качанів буде довше зберігати вологу в землі.

Для тих, хто не мислить свого життя без солодкого і взагалі не хоче займатися городом, кращим рішенням будуть ягідні кущі — чорна і червона смородина, агрус, малина. Яблуні, груші, сливи та інші фруктові дерева — теж хороший варіант. Вже на наступний рік ви зможете зібрати перший урожай. До того ж ягідні кущі утворюють прекрасну огорожу. Головне, пам'ятати, що і деревам, і кущах потрібен відкритий простір і добре удобрений ґрунт під час посадки.

Якщо ви любите квіти, але часу на ретельний догляд немає, то можна посадити невимогливі до ґрунту багаторічники. Серед любителів сонця підійдуть багаторічні айстри і лілейники. Для затінених ділянок — конвалії і фіалки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь