Серед загиблих в «Епіцентрі» ідентифікували чоловіка, син якого здавав ДНК для розпізнання

Фото: t.me/mvs_ukraine

У Харкові поліція ідентифікувала тіло чоловіка, який став жертвою удару РФ по «Епіцентру» 25 травня. Це 38-річний Олександр, що працював у супермаркеті – батько 8-річного Михайла, у якого правоохоронці раніше брали зразки ДНК. Про це йдеться у повідомленні Нацполіції. 

– Тіло загиблого ідентифікували сьогодні вночі по аналізу ДНК хлопчика. Михайлик не дочекався, коли батько повернеться з роботи.  Дитина з мамою прийшли до штабу слідчого управління, розгорнутого біля знищеного супермаркету, 26 травня. Аналізи ДНК відібрали у дитини, адже він прямий родич загиблого чоловіка, – нагадали в поліції.

За даними правоохоронців, протягом 28 травня криміналісти вже точно можуть підтвердити, що знайдене вчора тіло належить батькові Михайлика.  38-річний Олександр працював у супермаркеті. Загинув 25 травня, коли росіяни випустили по  супермаркет, у розпал робочого дня, дві авіабомби.

Станом на 06:00 ранку з 17 загиблих поліція ідентифікувала 16 тіл. Пошукові роботи тривають.  

В поліції нагадали, що громадяни, які втратили зв’язок з близькими, можуть звернутися за телефонами поліції 0934943162 або 102.

Жертв удару Росії по ТЦ вже 17. Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

  • Росія вдарила по гіпермаркету двома авіаційними снарядами близько 16:00 25 травня. Після удару дах споруди звалився на торговельні зали. Пожежа тривала 16 годин. На момент авіаудару у будівлі перебували близько двохсот людей. 
  • 27 травня “Епіцентр” повідомив, що виплатить по одному мільйону гривень сім’ям усіх загиблих. У компанії також обіцяють фінансово підтримувати неповнолітніх дітей, які залишилися сиротами через російську атаку. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь