Полийте ці рослини молоком: урожай будете збирати відрами

Експерти поділилися секретом успішного врожаю без спеціальних хімічних добрив: звичайне молоко, інформує Ukr.Media.

Різноманітні рослини виявляються дуже вдячними за молочну підгодівлю: коренеплоди, помідори, цибуля, огірки, плодові дерева, кімнатні квіти, особливо троянди і півонії. Агрономи не рекомендують застосовувати молоко для баклажанів і перців.

Для кореневого підживлення городніх культур молоко рекомендується розводити з водою в пропорції 1:5 і заливати навколо рослин канавки. Для збільшення ефективності добрива можна додати трохи йоду (10 крапель на 10 літрів води з молоком). Під час поливу кімнатних рослин рекомендується розводити чайну ложку молока в літрі відстояної води. Перед поливом молочною сумішшю квіти слід полити чистою водою.

Молоко також можна успішно застосовувати для боротьби з хворобами і шкідниками рослин, такими як фітофтороз, борошниста роса, попелиці, листовійки. Для підготовки розчину необхідно розвести літр молока в 10 літрах води, додати 30 крапель йоду і 20 грамів господарського мила.

Такий незвичайний, але ефективний метод удобрення і захисту рослин дасть вам змогу радіти буйному цвітінню і рясному врожаю, не вдаючись до використання хімічних препаратів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь