Формуйте огірок в один стовбур та збирайте великий врожай

Урожай буде стабільно більшим і досить раннім. Жодної зайвої загущеності листя, провітрювання, легкий догляд та прибирання. Усього цього можна досягти, якщо правильно формувати рослину! Крім того, вести огірок в один ствол дуже просто. Дізнайтеся, як потрібно формувати огіркову ліану, щоб завжди бути з великим урожаєм. Так зможе кожний дачник!

Формування огірка

Коли огірок трохи підріс у теплиці, підв'яжіть його. Один шпагат на одну ліану. Зав'язуйте та закручуйте, але не надто туго, інформує Ukr.Media.

У міру зростання огірка обривайте всі пасинки. Вони ростуть між стволом і кожним справжнім листком. Якщо його не обірвати, то він загущатиме ліану і забиратиме у неї сили на формування великої кількості плодів.

За таким самим принципом необхідно видалити всі вуса. Пасинкування проводите кожні 2-3 дні — не запускайте! Видаляти також потрібно маленькі зеленці (перші 3-4 зав'язі), які утворюються на розсаді. До висадки в ґрунт від них немає жодної користі.

Аналогічно вчиніть з нижнім листям. Коли огірок досить виросте і віддасть перші плоди, пожовкле нижнє листя слід видалити по одному за раз.

Проводьте таке нескладне формування, щоб ліана огірка виросла сильною, потужною та дала багато врожаю! Тим більше що це зовсім не складно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь