Ціни на зернові та олійні минулого тижня переважно зростали, – аналітики

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 30 квітня – 6 травня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня ціни на зернові та олійні культури знаходилися у раніше сформованих діапазонах з подальшою тенденцією до укріплення. У глобальній динаміці на експортному напрямку продовжують домінувати великі пропозиції старих культур з ЄС та країни-терориста, але з наближенням нового вегетаційного сезону погода стане основним рушієм цінових коливань на внутрішньому та світовому ринку.

«Волатильність на ринку тісно пов’язана зі складністю погодних умов, що відповідно призводить до коригувань балансу попиту та пропозиції на пшеницю, кукурудзу та олійні культури. За короткостроковим прогнозом ріст цін на сільськогосподарські культури дещо призупиниться, що зумовлено реалізацією запасів минулорічного врожаю», – зазначають аналітики УУБ.

Ф’ючерси на соєві боби та соєвий шрот завершили тиждень зростанням через занепокоєння, щодо втрати врожаю в Ріо-Гранде через надмірні дощі та повені. Ринки пшениці в США завершили тиждень на вищій ноті через постійну посуху в Чорноморському регіоні та коригування прогнозів виробництва в ЄС в бік зниження. Ф’ючерси на кукурудзу CBOT зросли під впливом низки факторів, включаючи зростання світових цін на пшеницю, невизначеність виробництва в Південній Америці та уповільнення посівів у США та Франції через погодні умови.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь