​Секрети мільярдерів за версією впливового журналу

Впливовий американський діловий журнал Forbes назвав три найголовніші чинники, які об'єднують всіх багатих людей планети. Секрети успіху виділені виданням на основі опитування більше десятка мільярдерів і мультимільйонерів, інформує Ukr.Media.

Перший секрет по-справжньому багатих людей полягає в тому, що вони не бояться зазнати невдачі. За даними видання, головне не в тому, щоб зовсім не допускати помилок, а в тому, щоб робити з них певні правильні висновки. Кожен з мільярдерів, принаймні, хоча б один раз, але все ж приймав не вірні для бізнесу рішення, однак при цьому обов'язково витягував уроки з невдач. "На помилках вчаться" — це про світових магнатів. Інша справа, що, як відомо, розумний вчиться на своїх помилках, а мудрий — на чужих.

Другий секрет по-справжньому багатих полягає в тому, що вони креативно дивляться на проблеми, пов'язані з джерелами нових прибутків. І правда, акули світового бізнесу ніколи не зупиняються на досягнутому, критично оцінюють свої результати і завжди прагнуть домогтися якомога більшого.

Третім секретом мільярдерів і мультимільйонерів планети журнал називає вдалий вибір супутниці життя. Щасливе одруження зовсім не обов'язково повинне починатися з пошуку багатих спадкоємиць. Однак і стан обраниці аж ніяк не є недоліком. Критично важливо мати дружину, яка підтримує тебе, і, що ще важливіше, вірить в твоє просування вгору, — зазначає популярний журнал.

При цьому правильне подружжя назвали головним джерелом свого капіталу люди, що склали статки самі, в першому поколінні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь