Переставайте тримати гроші в цих місцях і відразу почнете багатіти

Кожен з нас хоче мати в своєму житті стільки грошей, щоб можна було дозволити собі якщо не все, то дуже багато: купувати більш якісні продукти, їздити на хороший відпочинок, носити сучасний одяг, іноді ходити в улюблені заклади, також балувати своїх дітей і сім'ю. І щоб здійснити це, потрібно багато працювати. Але навіть при такій установці далеко не завжди виходить заробити достатню кількість грошей. А іноді буває і таке, що працюєш, начебто стан почав рости і в один прекрасний момент знову почало все йти на спад, починаються грошові втрати, знову з'являється проблема з грошима, інформує Ukr.Media.

Так виходить тому, що багато людей не знають, що їх фінансовий стан залежить від тієї грошової енергії, яку вони зможуть залучити в своє життя. А ті, які це знають, не надають даній енергії великого значення, чим допускають також велику помилку. Грошова енергія — ця енергія, яка живе за своїми законами.

Її не можна підпорядкувати, її не можна обдурити, притягнути, якщо вона цього не забажає. Вона дуже чутлива і завжди приходить тільки до тих людей, які її заслуговують.

Тому, якщо у вас є проблеми з грошима, зупиніться і подивіться насамперед на себе з боку: чи добра ви людина, чи чуйна? Чи намагаєтеся допомагати оточуючим вас людям, не жадібні або не заздрісні? Якщо щось з цього вам притаманне, намагайтеся опрацьовувати це, позбавляйтеся, інакше ніколи не зможете навіть поліпшити свій фінансовий стан, не кажучи вже про те, щоб змінити його в кращу сторону.

Навіть якщо ви багато знаєте про грошову енергію, не варто зупинятися на досягнутих знаннях. Вивчайте постійно щось нове, вчіться і розвивайтеся в потрібному для вас напрямку. Дуже скоро ви побачите, як грошова енергія почне вас оточувати і скільки завдяки цьому ви зможете нового для себе відкрити.

Важливо вміти правильно витрачати гроші, відпускати їх без жалю, отримуючи при цьому моральне задоволення і щастя. Так грошова енергія відчуватиме, що з її присутністю ви почали жити краще. Також потрібно вміти правильно примножувати ту енергію, що є у вас.

Відкладаючи деякі заощадження робіть це правильніше, тим самим показуючи грошовій енергії, що ви бережете її. Не потрібно забувати і про те, що грошовій енергії потрібно дякувати за те, що вона з'явилася у вашому житті, навіть якщо спочатку це будуть зовсім невеликі суми.

Так ви покажете, що готові приймати її в будь-яких кількостях. Можливо, спочатку вона таким чином буде перевіряти вас, чи готові ви до її присутності у вашому житті, чи не зіпсує вона вас. Буває і навпаки, що суми спочатку великі, а з часом зменшуються, і людина в такий момент починає злитися, показуючи їй, що не готова приймати її в маленьких кількостях, що так їй не підходить. Через таких дій така людина за деякий проміжок часу втрачає все те, що до неї прийшло. Важливо є і те, що де і як ви зберігаєте ваші заощадження, так як це теж показує вашу повагу до грошової енергії.

Якщо це робити неправильно, то примножити заощадження не вийде. Не варто тримати ваші гроші в спальні, так як, по-перше, такою дією, якщо ви принесете купюру в будинок, яка нагодована негативом, і не проведете ще й вчасно чистку і розмістити її в своїй спальні, цією дією ви притягнете в неї негатив, який швидко розійдеться по всьому будинку і у вас в родині почнуться конфлікти, почнеться непорозуміння. І поки дана купюра буде знаходитися, будуть посилюватися всі ці процеси, і якщо це затягнеться, то це може призвести не тільки до сильних сварок, але і до розриву відносин. А по-друге, в спальні, де ви спите і грошова енергія буде спати, а це означає, що вона не буде перебувати в русі, працюючи на вас, що в результаті приведе до енергетичного застою і грошових втрат. Тому знайдіть для ваших грошей інше місце, але якщо у вас немає можливості знайти інше сховище, значить, їх обов'язково потрібно зберігати в дерев'яній коробочці.

У жодному разі не можна тримати гроші під спальним місцем, в дивані, під матрацом, в шафі з постільними речами. Так ви не тільки відлякаєте грошову енергію, а й притягнете до себе сильні проблеми і навіть біди, від яких позбутися буде дуже непросто. Ви витратите на це багато сил і багато часу.

Також не зберігайте ваші заощадження в коридорі. Ви знаєте, що через вхідні двері в будинок приходить як позитивна, так і негативна енергія, яка, осівши на ваших грошах, приведе до того, що у вас з ними почнуться проблеми, так як це буде заважати грошовій енергії і їх оточувати.

А якщо в будинок увійде заздрісна людина, принісши в будинок руйнівний негатив, і він потрапить на ваші гроші. Така енергія призведе до безгрошів'я. Тому коридор — дуже невідповідне місце і не варто навіть ризикувати. від цього навіть немає захисних дій, використовуючи які можна було б зберігати гроші. У коридорі не варто тримати гроші і близько до підлоги, це показує вашу до них неповагу.

Гроші потрібно тримати завжди в спеціально відведеному для цього місці, так, щоб вони відчували турботу. Це може бути вітальня, кабінет, кухня. Там грошова енергія постійно буде вільно циркулювати і нічого не буде їй в цьому заважати.

Перед тим як проробляти якісь дії з грошима, вам варто обов'язково добре обмірковувати, чи все ви правильно робите, чи не образили ви їх цим і не притягнете до них негативні енергії. Якщо ви в чомусь не впевнені, то дуже важливо, щоб ви вивчили це питання більш досконально, так, щоб напевно все зробити правильно і потім не шкодувати, не думати, чому ж гроші обходять вас стороною.

Якщо у вас все стало налагоджуватися, ви навіть закрили всі свої потреби, наприклад, кредити, борги, і у якусь мить знову щось пішло не так. Ви повинні розуміти, що грошова енергія — вона дуже чутлива, тому до неї потрібно ставитися з усією обережністю і дбайливістю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь