Найважливіші ознаки того, що ваша кар’єра йде вгору

З кризою успішності стикався будь-хто, хто провів на одній роботі і та на одній посаді більше 2-3 років. Починає здаватися, що ви більше не розвиваєтеся, виникають сумніви: "чи на своєму місці я зараз", а те, що радувало на початку кар'єри, тепер здається таким звичним. Спеціально для таких людей список ознак, які допоможуть зрозуміти, що ви успішніші у професійному плані, ніж думаєте.

До вас зверталися за порадою з приводу кар'єри

Люди не звертаються за порадою до того, кого вони не поважають. Якщо вас просили поділитися досвідом з тими, хто тільки мріє опинитися там, де ви зараз, значить для цієї людини ви вже є прикладом успіху. Ставати гордими не варто, але визнайте, що ви вже чогось досягли. І не відмовляйте у допомозі тому, хто тільки починає свій шлях у кар'єрі, інформує Ukr.Media.

До ваших пропозицій прислухаються

Це не повинно відбуватися кожного разу, коли ви щось говорите. Однак, якщо хоч іноді вашу ідею приймають колеги і керівництво — це варто відсвяткувати.

Помічати свої успіхи і радіти їм важливо, щоб залишатися мотивованими і отримувати задоволення від роботи. Коли до вас прислухаються — це найкращий доказ того, що вас поважають як фахівця, і ви приносите користь компанії.

Зарплата відображає вашу цінність як співробітника

Ви можете бути успішними, навіть якщо не заробляєте стільки, скільки ваші друзі в інших областях. Порівнюйте свій рівень доходу з середнім на ринку, а не з зарплатою інших людей (хіба що ці люди — колеги з такими ж обов'язками). Якщо вам платять конкурентоспроможну суму — це вже невелика перемога).

Ще один критерій, за яким можна оцінити свій дохід — чи можете ви домовитися про те, щоб отримувати більше, чи є перспектива для фінансового зростання. Відповідь "так" означає, що ви точно на своєму місці.

Ви беретеся за нові виклики

Все, чого хоче домогтися людина перший час на новій роботі — ефективно справлятися зі своїми обов'язками. Але, коли період адаптації пройдено і робота вдається набагато легше, звичніше і спокійніше, ніж на початку, є можливість для розвитку.

Якщо ви вже наважуєтесь ділитися своїми ідеями, брати нові проєкти або відповідальність за інших співробітників, значить, ваша кар'єра рухається у вірному напрямку.

Бос доручає вам великі завдання

Коли відповідальність за важливі завдання в компанії скидують на вас, це, як мінімум, означає, що керівник вам довіряє. Найважливіше в такій ситуації — не дозволити синдрому самозванця взяти верх і не почати переконувати боса та довколишніх, що ви не впораєтеся. Будь-яка відповідальна робота — можливість вирости професійно.

Ви здобуваєте нові навички

Якщо ви здатні зробити крок за межі своїх повсякденних обов'язків і прагнете отримувати нові навички, значить, ви розвиваєтеся. Все, що ви робите на роботі кожен день, формує досвід, який вплине на вашу кар'єру в перспективі. Можливо, зараз ваша посада або компанія, в якій ви працюєте, далека від ідеалу. Але поки ви продовжуєте робити щось для власного зростання, вашу кар'єру точно не можна назвати невдалою.

Хороших робочих днів у вас більше, ніж поганих

Зверніть увагу, з яким настроєм ви найчастіше виходите з офісу. Погані дні бувають у всіх, але робота не повинна бути постійним джерелом негативу. Нормальна атмосфера в колективі, позитивні емоції від виконання повсякденних завдань, задоволеність собою як професіоналом, — теж ознаки успішної кар'єри. Ваш психологічний комфорт не менш важливий критерій при виборі та оцінці роботи, ніж фінансовий. Часто хороші відносини з колегами навіть важливіші за високу зарплату.

Ваша нинішня робота хоч трохи краща за попередню

Це критерій, який допомагає оцінювати кар'єру в цілому, а не в конкретній компанії. Якщо це не перша робот і вам уже є, з чим порівнювати. В ідеалі кожне нове місце має бути хоч трохи краще попереднього: трохи вища зарплата, цікавіша робота, комфортніші умови. Знайдете хоч один з цих плюсів, значить ваша кар'єра розвивається. Щоб відстежувати це зростання, важливо кожен раз при зміні роботи аналізувати, що вам не подобалося на новому місці, чого б ви хотіли уникнути в майбутньому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь