Мільярдер назвав нові професії, які будуть потрібні в майбутньому

Бізнесмен Рубен Варданян нещодавно торкнувся досить актуальної для нашого часу теми — професії, які будуть затребувані в найближчому майбутньому, інформує Ukr.Media.

Мільярдер упевнений: колишні компетенції вже перестали бути актуальними, адже в 2021 році вже щосили формується нове бізнес-середовище.

Незабаром будуть затребувані люди, здатні об'єднувати зусилля і навички різних фахівців з різних сфер. Бізнесмен вважає, що однією з найактуальніших нових професій може стати якийсь "синтезатор даних" — той, хто вміє обробляти великі обсяги інформації і застосовувати її в тих чи інших цілях.

Ще не завадить поява "перекладача". Тобто це буде та людина, яка зможе умовно зібрати в одну команду лікаря, механіка, юриста, психолога і перукаря і зробити так, щоб вони змогли працювати разом над одним проєктом і розуміти один одного. Це не так-то просто — навчитися все і всім пояснювати доступною мовою.

І нарешті, суспільству потрібні фахівці із взаємодії талановитих людей. Спочатку був відділ кадрів, потім — HR, а зараз ось так. І зміниться не тільки назва, але ще й обов'язки професії, її функціонал в цілому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь