Чоловік не зміг влаштуватися на омріяну роботу і вирішив орендувати шахту, завдяки якій став багатієм лише за два тижні

Молодий хлопець мріяв про звичайну роботу, але не зміг влаштуватися навіть поліцейським. На останні гроші він орендував у уряду алмазну шахту, і вже через два тижні наполегливої роботи йому посміхнулася удача. Тепер його турбує тільки те, як правильно розпорядитися своїми мільйонами, інформує Ukr.Media.

Район Бунделкханд у центральній Індії хоч і багатий на різноманітні ресурси, вважається одним з найбідніших у країні. Більшість населення зайнята сільським господарством, але через посухи, які чергуються з сильними зливами, фермери часто опиняються у ситуації, коли не можуть виплатити кредити за землю і техніку. Через це у регіоні склалася несприятлива соціальна обстановка — люди просто зводять рахунки з життям через постійну бідність.

Про це знає будь-який молодий житель району Бунделкханд, і тому 24-річний Сандіп Ядав не хотів розділити долю більшої половини своїх знайомих та рідних. Хлопець мріяв піти працювати до поліції, але через пандемію коронавірусу набір скасували, і він залишився без будь-яких надій на працевлаштування. Він зробив останню зухвалу спробу, на яку до нього йшли сотні зневірених жителів регіону.

Його рідне місто Панна відоме тим, що у шахтах неподалік люди знаходили дорогоцінні алмази, які відразу перетворювали їх на багатіїв. Але зрозуміло, тисячі шукачів скарбів залишалися ні з чим. Ядав на останні гроші орендував у держави шахту і взявся за роботу, сподіваючись, що він потрапить до числа тих щасливчиків. І не помилився.

Вже за два тижні він підняв на поверхню великий алмаз. Місцевий інспектор Анупам Сінгх, який консультує орендарів шахт, зважив дорогоцінний камінь і обрадував Ядава: його знахідка з вагою у 6,92 карат зробила його мільйонером. Алмаз здали на зберігання у місцевий центр і виставили на аукціон. Ядав отримає виручку від продажу своєї знахідки після вирахування 2,5 % роялті. Планується, що алмаз продадуть більш ніж за три мільйони рупій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь