Ахметову заборонили витрачати більше 20 тисяч євро на місяць

Рішення суду по Ахметову і 9 іншим особам прийнято за позовом компанії Raga Establishment, власником якої є екс-голова правління "Родовід банку" Денис Горбуненко.

Відомому політику і великому підприємцю Рінату Ахметову, який є власником компанії "СКМ", заборонили використовувати на свій розсуд понад 20 тисяч євро на місяць. Так вирішив окружний суд Нікосії (столиця Кіпру) про заморожування активів донецького бізнесмена у справі "Укртелекому", повідомляє "Ukr.Media".

У судовому рішенні зазначено: відповідачі можуть використовувати і розпоряджатися грошовою сумою в 20 000 євро щомісяця для покриття власних судових витрат.

Раніше Окружний суд Нікосії після тривалих правових дебатів ухвалив заморозити активи Ахметова на суму 820 млн доларів у справі компанії "Укртелеком".

Згадане рішення суду столиці Кіпру щодо Ріната Ахметова, а також 9 інших осіб було прийнято 27 грудня. Відповідний позов подала фірма Raga Establishment, власником якої є Денис Горбуненко, який раніше обіймав посаду голови "Родовід банку".

Позивачі заявляють, ніби продали "Укртелеком" компанії Ахметова за 860 млн доларів США в 2013 році, проте донецький олігарх заплатив тільки 100 млн доларів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь