Умєров – Пісторіусу: Пріоритетами України є посилення ППО та формування нових підрозділів ЗСУ

Умєров – Пісторіусу: Пріоритетами України є посилення ППО та формування нових підрозділів ЗСУ 30.05.2024 21:04 Укрінформ Для України в пріоритеті залишається збільшення кількості систем протиповітряної оборони, а також оновлення чинних та формування нових підрозділів ЗСУ.

Про це під час спільного пресбрифінгу з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом сказав міністр оборони України Рустем Умєров, передає Укрінформ.

«Ціную Вашу ініціативу та заклик до всіх партнерів зміцнювати українську систему ППО. Це наш пріоритет сьогодні, ми потребуємо більше систем ППО, ракет та запчастин, щоб припинити російський терор. Ще одним пріоритетом є оновлення чинних та формування нових підрозділів ЗСУ для боротьби з окупантами на різних ділянках фронту», – заявив Умєров.

Для їх оснащення, наголосив він, Україна потребує ще більше броньованої техніки, артилерії та іншого озброєння.

Міністр оборони України також подякував німецьким партнерам за участь у коаліціях бронетехніки, дронів, артилерії та інших.

Умєров зауважив, що Україна має відстоювати свої прагнення та права для того, щоб вступити в ЄС та НАТО не лише де-факто, а і де-юре, тож питання щодо завдання ударів по військових об'єктах на території РФ є актуальним.

«Перед тим, як обговорювати питання щодо ударів Україною по військових об'єктах на території РФ, слід згадати питання Криму та Донбасу. Ці питання повинні бути спрямовані не українській стороні, а партнерам, які забезпечують Україну відповідними видами озброєння», – сказав Умєров.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Німеччини обережно відмовляється від своїх застережень щодо дозволу Україні атакувати військові об’єкти на території Росії, наданою західною зброєю.

Німеччина Зброя ЗСУ Рустем Умєров Війна з Росією ППО Борис Пісторіус

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь