В Україні відкрили новий табір для російських військовополонених

Новий табір утримання військовополонених “Центр-3” прийняв перших “відвідувачів” з російської армії. Про це повідомляє Єдиний центр прийому звернень військовослужбовців РФ щодо здачі в полон державного проєкту “Хочу жити”.

Зазначається, що через велику кількість росіян, які здалися в полон, і фактичне блокування обмінів російською стороною, Україна змушена відкривати нові місця утримання військовополонених.

“Ймовірно, це не останній такий табір для військовополонених росіян, який розпочав роботу цього року”, — йдеться в повідомленні.

Як підкреслюється, на відміну від Росії, Україна дотримується Женевської конвенції, і росіян, які потрапили в полон, утримують не в колоніях суворого режиму разом з ув’язненими, а в спеціальних таборах, передбачених саме для цієї категорії, і спецдільницях при СІЗО.

Росіян, зазначається, не позбавляють зв’язку з рідними, до них пускають представників Міжнародного Червоного Хреста, вони мають можливість отримувати посилки та грошові перекази, працювати, займатися спортом і дозвіллям. Українські ж військовополонені в Росії всього цього позбавлені, хоча РФ і є підписантом Женевських конвенцій.

Топ-новини зараз:

• Пророцтво про завершення війни в Україні: "Ванга" з Бистриці передбачила закінчення бойових дій
• НКРЕКП підняла тарифи на воду з 1 червня: кому доведеться платити більше
• Синоптик розповіла про погоду на завтра: дощів побільшає
• На кордоні почали перевіряти військово-облікові документи: що треба показати під час виїзду

Чому ви можете довіряти vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Источник: www.vesti-ua.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь