Києво-Могилянську академію оштрафували через повторний недопуск інспекторів до келій монастиря

Києво-Могилянську академію оштрафували через повторний недопуск інспекторів до келій монастиря 02.05.2024 14:13 Укрінформ Інспектори Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ) повторно не були допущені для проведення перевірки на об’єкті будівництва на території Києво-Могилянської академії, у зв’язку з чим на заклад накладено штраф у розмірі 181,68 тис. грн.

Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Укрінформ. 

«У зв’язку з повторним недопущенням посадових осіб ДІАМ на об’єкт будівництва прийнято рішення щодо винесення постанови про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності у розмірі 181 680 грн», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Мінвідновлення, інспектори ДІАМ мали провести позапланову перевірку обʼєкта архітектурно-будівельного контролю – 200-річнх братських келій Братського монастиря, розташованого на території Національного університету «Києво-Могилянська академія». Згідно з відомостями єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, на обʼєкті триває реставрація з пристосуванням під навчальні та службові приміщення.

«Водночас перевірити це неможливо через повторний недопуск інспекторів, які діють на підставі припису про усунення порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і правил», – підкреслили у міністерстві.

Як повідомлялося, Міністерство культури та інформаційної політики відстояло позицію в суді щодо захисту пам’ятки В сесвітньої спадщини ЮНЕСКО Софії Київської від загроз, пов’язаних із «реконструкцією» готельно-офісного комплексу «Прага».

Фото: Мінвідновлення

Архітектура Штраф Могилянська академія Монастир

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь