Олена Кравець поділилася з шанувальниками цікавими домашніми фотографіями

Українська гумористична актриса, фронтвумен «Жіночого кварталу» і «Кварталу 95» Олена Кравець поділилася рідкісними знімками. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram вона опублікувала фотографії, які зробила під час свого карантину. В кофті з гучним написом: «Мамі потрібно відпочити» Кравець сфотографувала себе зовсім без макіяжу, інформує Ukr.Media.

Олена поділилася знімками, на яких відобразила себе в нюдовому сфітшоті з цікавим принтом. На кофті ніби дитина фломастером написала про те, що мамі потрібно відпочити. При цьому селфі гумористка зробила зовсім без макіяжу. «Дивовижний світшот з нагадуванням про те, що «мамі потрібно відпочити», тому що лише тоді вступить в дію один із законів всесвіту, який звучить «happy wife= happy life», — написала Олена в публікації.

«Олена, яка ви чудова», «Дітям краще знати, що мамі треба робити», «Оленка, яка ж Ви на цьому фото затишна і домашня», «Льон, ти незрівнянна!!!», «Така справжня. Без гриму і фільтрів. Оленка, ви чудова мама і талановита актриса», «Ленчик ти красоточка!!!», «Яка Ви красива жінка!!!», — розсипалися в компліментах шанувальники.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь