Як зрозуміти, що дівчині потрібні від тебе тільки гроші: важливі ознаки

Усі ми мріємо про щире кохання і повагу до себе з боку протилежної статі. Хочеться знайти свою другу половинку і прожити з нею щасливо до глибокої старості. Однак у забезпечених чоловіків таких шансів менше, ніж у тих, хто не має нечуваних доходів або багатих родичів. Річ у тім, що такі наречені часто потрапляють у тенета любительок шикарного життя. Дівчата запевняють їх у щирому коханні, але забувають уточнити, що щиро люблять вони тільки гроші, інформує Ukr.Media.

Психологи розповіли як визначити в потенційній нареченій любительку жити чужим коштом.

Вона перша підійшла до вас познайомитися

Побачивши забезпеченого чоловіка, такі дівчата не гають часу дарма — сміливо підходять і заводять розмову. Причому, знайомство може відбутися і в онлайні — в соцмережах. Приводом для нього часто стає нове фото з предметами розкоші або на дорогому курорті. Тож, якщо ви не мрієте стати "спонсором", не викладайте на загальний огляд картинки вашого благополучного життя.

Просить дорогі подарунки

Найчастіше дівчата не наполягають на дорогих презентах до свят, а тонко натякають, що зламався телефон, комп'ютер ледве тягне потрібні для роботи і хобі програми тощо. Закоханий чоловік рідко коли пропустить такі знаки без уваги. А значить, скоро "наречена" отримає все, що їй необхідно для життя.

Наполягає на зустрічах у дорогих кафе і ресторанах

При цьому, замовляючи їжу і напої, дівчина, як правило, не обмежує себе в бажаннях.

Просить допомогти грошима на підтримку краси

Манікюр, педикюр, стрижка, укладання, фарбування волосся, масажі та інші процедури дійсно коштують дорого. Але варто пам'ятати, що, погодившись профінансувати похід до салону краси одного разу, чоловік буде змушений робити це впродовж усього періоду, поки в нього буде красива подруга.

Не розповідає про батьків

Дівчата, які мріють про багатих прихильників, як правило, вкрай неохоче розповідають про своїх рідних, не знайомлять з батьками. Вони просто соромляться своїх бідних родичів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь